Funcziunaris

 
ADMINISTRAZIUN / SECRETARIAT

Rita Carigiet
secretariat@usdt.ch

 

POST DA REVISIUN

Giachen Caduff

Pieder Blumenthal

 

TGIRAPLAZS

Nus encurin in ni dus tgira plaz

- Naven da primavera ni suenter cunvenientscha

- Indemnisaziun pauschala

Sclariment dattan bugen

Edvin Cathomas, 079 608 71 70 ni

Daniel Carigiet, 079 408 30 73

 

TRENADERS

1. equipa

Sandro Cathomas
079 937 04 77
s.cathomas@sandman.ag

1. equipa, assistent

Renato Livers
079 746 53 21
r.livers@bluewin.ch

Ivo Fry
079 227 65 61
ivofry@bluemail.ch

2. equipa

Dirk Knaack
079 156 36 15
dirk-knaack@t-online.de

2. equipa, assistent

Marc Cathomas
076 306 55 82
marccathomas@gmail.com

juniors E

Reto Caduff
078 793 24 23
caduff81@bluewin.ch

juniors E, assistent

Cedric Janki
079 861 24 71
cedric.janki@bluewin.ch

Giusep Carigiet
079 489 70 00
giusep@deltix.ch

juniors F

Jan Jascur
079 477 99 01
jan.jascur@kns.ch

juniors F, assistent

Cyrille Fankhauser
079 350 95 88
psychoboarder84@hotmail.com

juniors G

Beat Meier
079 561 14 91
betzli.meier@bluewin.ch

juniors G, assistent

Michel Brunner
079 635 24 55
michelinho75@gmail.com

 

ARBITER

Jürg Bütikofer
079 773 49 61
j.buetikofer@ostschweizdruck.ch

 

SPIKO

Pius Caduff
079 462 61 99
pius.caduff@gmail.com

 

KIOSK MUTTEINS

Andrea Cathomas

 

SCHUBERGIAR CABINAS MUTTEINS

Jasmin Fankhauser

 

LAVUNZA

Lidia Comincioli

 

CAU DA MATERIAL

Charly Caduff

Cedric Spescha (1. equipa)

Flavio Gabriel (2. equipa)